Laserprint

Tööstuslik laserprinter võimaldab kiiret tootmisaega, offsettrükiga samaväärset kvaliteeti ning trükiste personaliseerimist.

plakatid, visiitkaardid, ümbrikud, flaierid, brošüürid, voldikud, postkaardid, kutsed, tänukaardid, ajalehed, nimesildid, vahelehed, menüüd, voblerid

Tehniline info:

Värvilisus: CMYK

Materjali mõõdud: min 139×182 mm, max 660×330 mm

Materjali grammkaal: 52-350 g/m²

Materjali tüübid: kaetud ja katmata paber, disainpaber, sünteetiline paber (õhuke plastik), kartong, kalka, kleebis, ettestantsitud etiketid (label), ümbrik

UV-print

Võimalus printida erinevatele materjalidele: PVC, Kapa, kartong, kärgpapp (Re-board), vineer, puit, metall, keraamiline plaat, akrüül jpt. Võimalik printida ja trükkida erinevatele paksustele kuni 4cm. Võimaldab lisaks neljale CMYK-värvile printida veel valget ning lakki. Prindi ala on max 3200x1600mm. Kõlab hästi?

Tindiprint

Võimalus printida suuremõõtmelisi veekindlaid postreid ja roll-up bännereid. Laius 1600mm (erinevatele kilematerjalidele, paberile ja kangale). Erinevatest kiledest pinnastantsi tegemise võimalus.

Järeltöötlus

2 multilõikurit, mis võimaldavad lõigata ka puitu ja plastikut. Suureformaadiline 3050x1600mm; väiksem õhukestele paberitele ja plastikmaterjalidele 800×1100mm. Nuutimine ja voltimine, klamberköitmine, kammköitmine, neetimine, öösimine, nurkade ümardamine, lamineerimine (külm, kuum ja tasku), tääbimine, perforeerimine, kleebiste tootmine ja paigaldamine autodele ja vaateakendele. Ühesõnaga, nimekiri on pikk, võta meiega ühendust ning räägime järeltöötlusest.